Nowy rok szkolny – dobry czas do planowania wycieczek i zielonych szkół!

Rozpoczął się nowy rok szkolny w związku z tym jest to dobra okazja by zaplanować wycieczki czy zielone szkoły na przyszły rok. Wychodzimy więc na przeciw oczekiwaniom szkół i uczelni z przygotowaną przez nas ofertą pobytów 1-dniowych, wycieczek 3-dniowych i 5-dniowych. W ramach zielonych szkół i wycieczek proponujemy prowadzenie warsztatów dla młodzieży (warsztaty wyplatania z wikliny, warsztat pszczelarski, warsztaty samodzielnego wykonywania pizzy wraz z jej konsumpcją w Galerii Pod Aniołem w Dobkowie), a także wycieczki piesze i objazdowe (wycieczka piesza na Wygasły Wulkan – Czartowską Skałę, – wycieczki rowerowe. Klikając w poniższe fotografie nastąpi bezpośrednie przekierowanie do naszej oferty. Oferty można bezpośrednio pobrać gdyż są w formacie pdf.  

Serdecznie zapraszamy, a o szczegóły i dostępność miejsc można pytać pod nr telefonu:76 870 88 86, tel. komórkowy: 505 627 150, bądź mailowo schroniskojawor@wp.pl.

 

Posiadamy w naszej ofercie także możliwość skorzystania z pola namiotowego, jest to również ciekawa opcja dla dzieci i młodzieży! Ofertę można pobrać klikając w poniższe zdjęcie.